MOTOSİKLET YOLA DEVRİLDİ: 1 YARALI MOTOSİKLET YOLA DEVRİLDİ: 1 YARALI

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı, Hüseyin Şirin, Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezinin 81 ilde kurumsal kart hazırladığını ve bu kartları kullanan üyelerin kurumsal firmalardan indirimlerden yararlanacağını açıkladı.

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı, Hüseyin Şirin, engellerin yararlanabileceği kurumsal kart kullanacağını üyelerin bu kart ile birlikte engellilerin bir çok avantajlardan faydalanacağini belirterek ,

"Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezimizin 81 ildl bütün şubelerimizde  üye olarak bulunan kişilere genel merkezin hazırladığı bilgilerini yollayacağı üyelerimize kurumsal bir kart basımı yapılacak. Bu kartla ilgili başkanlara örnek olarak bir tane yapıldı. İnşallah önümüzde ki aydan itibaren bütün üyelerimize kartlarını yaparak dağıtacağız. Bu kartlar sayesinde kurumsal bazda LCW gibi Total benzin istasyonu gibi Medical Park Hastaneleri gibi genel merkezimizin çalışmaları devam ediyor. Bu kartlarla büyük kurumsal firmalardan indirimler alacağız. Yerel bazda da indirimler almaya çalışacağız. Bu sosyal anlamda çalışmamızı yakında zamanda sonlandıracağız.  Tun üyelerimizin bu kartı almak için derneğe muraacat etmeleri gerekiyor" şeklinde konuştu.