Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından "2022 Yılı Mevlidi Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası”  etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ortaokul öğrencileri arasında  şiir ve Lise öğrencileri arasında da  kompozisyon  yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Çaycuma İlçe Müftülüğü’nde düzenlenen ödül törenine Şube Müdürü Mehmet Bali, Şef Hayrettin Çakır, TDV Temsilcisi Sadullah İstek, Çaycuma İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İhsan Günay, Çaycuma 7-12 Yaş Sitesi personelleri ile   öğretmenler, dereceye giren öğrenciler ve velileri katıldılar.

Çaycuma İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrenciler;

Şiir Yarışmasında;

1.Cemre Meryem Hotlu

Çaycuma Akçahatipler Otrtaokulu

2.Rafet Arda Arık

Çaycuma Akçahatipler Otrtaokulu

3.İsra Gedikli

Çaycuma İmam-Hatip Ortaokulu

Kompozisyon Yarışmasında;

1.Eda Akkaya

Karapınar Galip Güpgüpoğlu ÇPL

2.Orkun Melik Tavukçu

EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ EMEKLİ POLİSLERLE BİRARAYA GELDİ EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ EMEKLİ POLİSLERLE BİRARAYA GELDİ

ÇTSO Fen Lisesi

Mansiyon Ödülü: Fatma Çelik

Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokulu

Ortaokul Öğrencileri arasında yapılan şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilerden;  Birinciye:500 Türk Lirası, İkinciye :300 Türk Lirası, Üçüncüye :200 Türk Lirası ödül verildi.

Lise Öğrencileri arasında yapılan kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerden; Birinciye 500 Türk Lirası, İkinciye 300 Türk Lirası ve Üçüncüye de 200 Türk Lirası ödül verildi.

Bunun yanında dereceye giren öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından kitaplar hediye edildi. Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.