Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, “Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun” adı altında kampanya başlattıklarını duyurdu. Başkan Keleş kampanya kapsamında mavi yeleklerle sokaklarda olacaklarını bildirdi. Başkan Keleş’in kampanya ile ilgili açıklaması şöyle;” Türkiye tarihinde bir ilkin altına imza atıyoruz.DEVA Partisi olarak, seçimlerden sonra neler yapacağını somut ve kapsamlı bir şekilde ortaya koyarak seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu özgüvenle bugün DEVA Partisi’nin yeni kampanyasını başlatıyoruz.

Kampanyamızın adı; “Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun”.

“ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ” VE "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" KONULU KONFERANS VERİLECEK “ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ” VE "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" KONULU KONFERANS VERİLECEK

Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle Zonguldak’ın sokaklarında olacağız. Türkiye’yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin, mutlu kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Seçimleri, 7’den 70’e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye’nin kazanacağına inanıyoruz.  Herkesi kampanyamıza güç vermeye çağırıyoruz.

Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

Yargının bağımsız olması, yolsuzlukların üstüne gidilmesi, görevinden haksız yere ihraç edilenlerin hakkına ve itibarına kavuşması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

İnternetin gençlere ücretsiz verilmesi ve mülakat sisteminin kaldırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

Sınır güvenliğimizin sağlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

EYT sorununun çözülmesi, Yaşlı Bakım Sigortası’nın hayata geçmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

İhtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması, çocukların eğitim ve sağlık harcamaları için verilen sosyal yardımların artırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

Engelli aylıklarının yükseltilmesi, engelli vatandaşlarımıza kamuda ayrılan kontenjanların doldurulması ve mesleki eğitim verilmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

Çiftçinin borcunun en az 2 yıl faizsiz ertelenmesi, gübre ve yem parasının yarısının devlet tarafından karşılanması, çiftçiye ucuz elektrik verilmesi ve tüm sulama yatırımlarının tamamlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.

Kazanan Türkiye olsun diyoruz.

Kazanan Zonguldak olsun diyoruz.

Kampanyamız şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.”