Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında dünyanın 10 büyük ülkesi arasına girme hedefiyle çok daha büyük başarıları milletimize sunacağız.

Milletimize olan güvenimiz tamdır.

Biz bugüne kadar Allah'tan başkasına boğun eğmedik.Milli iradenin üzerinde güç tanımadık.İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturundan şaşmadık.Özgürlük ve hak mücadelesinden öte gaye taşımadık.

Yönümüz hep geleceğe dönük olarak kararlılıkla ilerledik.Sıkıntıların yavaş yavaş hafiflediğini görüyoruz. Büyüme noktasındaki hedeflerimize ulaştık, ulaşıyoruz.Yüksek enflasyona dayalı sebepleri ortadan kaldırmak için yoğun çaba harcadık.Artık hep birlikte önceliği milletçe ortak geleceğe vermek zorundayız.Enflasyonu hızla düşürmek için önümüzde bir engel kalmamıştır.Önümüzdeki aylarda enflasyonun adeta tepetaklak aşağıya ineceğine şahit olacağız.Ülkemizi dünyada hak ettiği seviyeye çıkarmanın eşiğine geldik.Bilmek yetmez, bilgimizi kullanmalıyız. İstemek yetmez yapmalıyız.

Bu millet, 6'lı masaya geleceğini teslim etmez.CHP başındaki zat, dün çıkmış 'Biz baba oğul gibiyiz' diyor. Bunları duyunca biz de içimizden 'Bay Kemal oğluna sahip çık' demekten geri duramadık.Biz kendi işimize bakacağız. Bizim işimiz var ya. Yapmamız gereken çok şey var.Bugün bakanımla bir kez daha konuşacağız ve  yarın asgari ücreti açıklayacağız. Böylelikle asgari ücret konusunu da yoluna koymuş olacağız."

BİR DEPREM DAHA: ZONGULDAK’TA  PANİK BİR DEPREM DAHA: ZONGULDAK’TA PANİK

AYRINTILAR GELİYOR...