Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, beraberinde Meclis Başkanı Yusuf Hüseyin Arslan; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serhat Dereli ve Fatih Özkütük, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Cevat Tan, Meclis Başkan Yardımcıları Selami Ilgın ve Serem Mantarlı, Meclis Katip Üyesi Metin Akman, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Saraç ve Sedat Kara, Meclis Üyeleri Aytekin Pekdemir, Veli Verim, Orhan Odabaş,  Talat Yaşar Yurtbay, Muhammet Çolak, Ahmet Uçar, Nadir Çakır ve Çetin Verim ile Genel Sekreter Alper Püren’den oluşan Çaycuma TSO heyeti; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

JANDARMADAN OKUL ÖNLERİNDE DENETİM JANDARMADAN OKUL ÖNLERİNDE DENETİM

Gerçekleşen ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Çaycuma TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Zekai Kamitoğlu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Bildiğiniz üzere geçen hafta Çaycuma’da bir seçim geçirdik. 20 tane meclis üyemiz vardı. Bu seçimde 21’e çıkardık meclis üyesi sayımızı. Yönetim Kurulu’ndan da 3 arkadaşımız değişti. Meclis’te de toplanda 8 arkadaşımız değişti. Meclisimizle birlikte Sayın Başkanı ziyaret ettik. Nazik karşılaması için kendisine teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.