-ÖZEL HABER-

Zonguldak'ta ilişkide bulunmayı reddedince sevgilisi M.A.'nın (24) şiddetine uğrayan üniversite öğrencisi A.A. (19), darp raporu alıp, şikayetçi olmuştu. Uzaklaştırma kararı verilen M.A iddiaları reddederek, olay akşamı sinir krizi geçiren A.A’nın kendisine tokat attığını ve ardından vurmaması için kollarından tuttuğunu söyledi. M.A, daha önce A.A ile aynı evde yaşadıklarını ve bu süreç içerisinde de çoğu kez cinsel birliktelik yaşadıklarını ileri sürdü.
Kanal B Zonguldak’a açıklamalarda bulunan M.A o akşam yaşananları anlattı…
Eğlence mekanından A.A’nın evine gittiklerini ve ilişkilerini gözden geçirmek adına konuştuklarını bu sırada sinir krizi geçiren A.A’nın kendisine hakaret edip tokat attığını iddia eden M.A şunları söyledi; “ Eğlence mekanından çıkarak A.A’nın evine gittik yanımızda bir arkadaşımız daha vardı. Evde otururken diğer arkadaşımız odaya gitti o esnada yakınlaşmaya başladık ben olayı ileri boyuta taşımak istedim A.A bunu istemediğini söyledi bende neden diye sordum oda istemiyorum işte deyince bende tamam deyip kendi kendime düşündüm bir sıkıntısı vardır herhalde diye o yüzden tamam deyip bıraktım daha sonra A.A karşı koltuğa geçti oturmaya devam ettik” dedi.
M.A bu talebi sonrasında eve başka arkadaşlarının gelerek kapıda konuşmalar gerçekleştirdiğini hiç bir problemin olmadığını belirtti. Daha sonra evde oturmaya devam ettikleri sırada A.A’nın kendisine dönerek ‘ben artık bu ilişkiyi istemiyorum’ demesi üzerine karşılıklı olarak konuşmaya başladıklarını ve A.A’nın sinir krizi geçirerek kendisine hakaretler ederek tokat attığını söyleyen M.A;” O akşam evde o olaydan sonra kapıya iki arkadaşımız daha geldi bir süre onlarla konuştuk daha sonra onlar gidince biz evde oturmaya devam ettik A.A bana laf atarak senin modun neden düştü dedi bende yorgunum dedim bir şey yok dedim. Sonra tekrar sordu bu sefer gülerek bir şey yok yavrum dedim. Daha sonra durdu ve bana dönerek bu arda ben tamamen istemiyorum artık ilişki olarak dedi. Öyle deyince şöyle bu durum vardı A.A’nın benim arkamdan çevirdiği bütün işleri biliyordum. Beni aldatması kulağıma gelen bir sürü şeyleri vardı yanlışları, yalanları bunların hepsi bende birikmişti ama ben bilmemiş gibi yapıyordum. Ben bunları bir gün demek için fırsat kolluyordum ya da düzelmesi için fırsat kolluyordum çünkü ben duygusal bir insanım. Tamamen istemiyorum deyince bende içimdeki her şeyi söyleyeyim ve bu iş burada bitsin diye düşündüm. ‘Bende istemiyorum o zaman’ dedim daha sonra bana ne oldu sende bir şeyler var dedi. Bende içimde ne varsa her şeyi suratına tek tek söyledim çünkü bunlar var bunları ben hem kendim öğreniyorum hem çevremden öğreniyorum. Her şeyi söyledikten sonra sinir krizine girdi bana hakaretler, küfürler hem şahsıma hem aileme sonra üzerime geldi ve bana 2 defa tokat attı daha sonra bana saldırmaya çalıştı üzerime geldiği için bileklerinden tuttum bende ama bir yandan da içimde olan şeyleri söylemeye devam ediyorum bir an önce ilişkimiz bitsin bende gideyim diye daha sonra zaten eşyalarımı alıp çıkıp gittim bende” dedi.

M.A o akşam evde herhangi bir darp girişiminde bulunmadığını A.A’nın da o akşam polisi arayarak haber vermediğini belirtirken bir gün sonra karakola ifade vermeye de kendisinin gittiğini söyledi.

ARKADAŞIM BİZİ BERABER GÖRDÜĞÜNDE BENİ UYARMIŞTI!

M.A çevresinden A.A hakkında bazı bilgiler öğrendiğini ve dikkat etmesi konusunda ikazlar aldığını dile getirdi. M.A;”Biz bir keresinde bir eğlence mekanına gitmiştik ve orada benim yakın bir arkadaşım bizi görmüştü beni yanına çekerek sana bir şey söylemem gerekiyor yanında ki kıza dikkat et sen Ankara’ya gittiğinde benim arkadaşımla konuşup flört ettiklerini söyledi. Daha sonra bende A.A’nın bazı arkadaşlarıyla görüştüm o sırada yalanlarını ortaya çıkartmam gerekiyordu ama tabi bazı şeylere emin olamadım’’ dedi. 

BABA TAHLİYE PAYLAŞIMINI ARKADAŞIM YAPTI!

M.A karakoldan çıktıktan sonra bir arkadaşıyla olayları konuşmak için buluştuğunu o esnada arkadaşının fotoğrafını çekerek kendi sosyal medya hesabında ‘baba tahliye’ şeklinde paylaştığını ve fotoğrafı alıntı yaparak kendi sosyal medyasında paylaştığını ifade ederken A.A’nın bu işi şova dönüştürdüğünü dile getiren M.A şunları ifade etti; A.A bu işi çok uzattı artık işi şova, prime çevirmeye başladı. Ben onun şov yapmayı seven insan olduğunu biliyordum. Biz aynı ekipte çalıyorduk kendisini hep ön plana çıkarmayı seviyordu. Arkadaşımda ikimizi tanıdığı için ve beni haklı bulduğu için böyle bir paylaşım yaptı” dedi.


Haber: Batuhan DARAKCI