Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı adayı Doğukan Güney üniversite öğrencilerine Kemal Kılıçdaroğlu'nun gençlere yazmış olduğu mektubu verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı adayı Doğukan Güney ve yönetim kurulu üyeleri Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nin 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla üniversite ana kampüsü girişinde stand açıldı.

OYUNCAK EVİ, TERZİ KÖYÜ ÇOCUKLARIYLA BULUŞTU OYUNCAK EVİ, TERZİ KÖYÜ ÇOCUKLARIYLA BULUŞTU

CHP  İl Gençlik Kolları Başkan Doğukan Güney ve partiler üniversite öğrencilerine partiyi tanıtıcı broşür dağıttı.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Güney, "Şehrimize yeni gelen öğrenci arkadaşlarımıza hoşgeldiniz demek için üniversitemiz önünde standımızı açtık. Standımızda öğrenci arkadaşlarımıza Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun genç arkadaşlarımıza yazmış olduğu mektubu veriyor  ve iktidara geldigimizde gençlere yönelik parti politikalarımızı anlatıyoruz.

Ayrıca kendilerinin şehrimizde herhangi bir problem yaşıyorlarsa o problemin giderilmesine yardımcı oluyoruz. Standımız bir hafta boyunca üniversite bölgesinde faaliyetine devam edecektir" dedi.