POLİSTEN KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ: CEZA YAĞDI POLİSTEN KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ: CEZA YAĞDI

Karadeniz Ereğli 1’inci Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor ligin 11’inci haftasında Karadenizspor ile karşı karşıya geldi. Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü Eyüp Ünaldı ve Ereğli Gemi Kösemarin Sahibi Mehmet Köse Zonguldak Ereğli Spor’u desteklemek için karşılaşmayı şeref tribününden izledi.

Şehit Vefa Karakurdu Stadında oynanan müsabakadan Zonguldak Ereğli Spor (ZES) 5-0 galip ayrıldı. Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi. Maçın ikinci yarısında ise sahada çok başka bir Zonguldak Ereğli Spor vardı. 90 dakika sonunda skor tabelası 5-0 Zonguldak Ereğli Spor’un galibiyetini gösteriyordu. Karşılaşmanın gollerini Ogün Kuru (2), Hayrettin Uzun, Oğuzhan Aydoğan ve Emre Kartal attı.

Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü Eyüp Ünaldı ve Ereğli Gemi Kösemarin Sahibi Mehmet Köse Zonguldak Ereğli Spor ile birlikte fotoğraf çektirerek takıma tatlı ikramında bulundular.

Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu “sporun ve sporcunun yanında olmak bizlerin asli görevi olmalıdır. O gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutan kulüplerimizin mücadelelerinde onlara destek olarak, moral vererek kulüplerimize hizmet eden yöneticileri teşvik edip, onure etmeliyiz. Bu takımda personelimizde oynuyor. Zonguldak Ereğli Spor’un davetine icabet ederek onların yanında olmak istedik. Spor kardeşliktir” dedi.