Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) akademisyenlerine yönelik Avrupa Kredi Transfer Sistemi (AKTS) ve hesaplanması eğitimi verildi.

Tahir Karauğuz Konferans Salonunda dün Ereğli Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yücel Ertem tarafından verilen eğitime, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, üniversitenin fakülte, yüksekokul, konservatuarı yöneticileri olan Dekan, Dekan Yardımcıları, Müdür ve Müdür yardımcıları ve çok sayıda akademisyen katıldı.

Üniversitenin kalite süreçlerinin sürekli gelişimine yönelik olarak düzenlenen seminerde; AKTS hakkında verilen bilgilendirmeler yanında öğrenme çıktıları ve program yeterlilikleri bağlamında sistem hakkında güncel bilgiler paylaşıldı. AKTS hesaplamasına yönelik olarak uygulamalı örnekler eşliğinde, hesaplanan kredilerin doğrulanması için yapılacak anket çalışmaları üzerine de bilgiler verildi.

AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLİ ADAY BAŞVURU SAYISI 47 OLDU AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLİ ADAY BAŞVURU SAYISI 47 OLDU

Yaklaşık iki saat süren eğitim semineri, akademisyenlerin sorularının cevaplamasının ardından Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu’nun Doç. Dr. Hasan Yücel Ertem’e teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.