Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) 30'uncu Yılını doldurması vesilesiyle düzenlenen etkinliklerden birisi olan personeller arası maç müsabakaları tüm heyecanıyla başladı.

1992 yılında Zonguldak Karaelmas adıyla kurulan BEÜ 30’uncu Yılına özel düzenlenen etkinliklerden birisi olan kadınlar ve erkekler voleybol, basketbol, tenis ve masa tenisi müsabakalarının ilki bugün saat 14.00’te Farabi Kampüsü Spor Salonunda başladı.

Erkek voleybolunda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesiyle Sağlık Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığı personelleri arasında başlayan müsabakaların ikincisi Çaycuma Meslek Yüksekokulu ve Fen Fakültesi arasında saat 15.30’da, üçüncüsü ise Mühendislik Fakültesi ile Tıp Fakültesi arasında saat 17.00’de başlayacak.

Kadın voleybolundaki karşılaşmanın 14 Ekim Cuma günü SKS ile Fen Fakültesi arasında saat 15.30’da gerçekleşmesi planlanırken, erkek basketbol maçının 11 Ekim Salı ve 14 Ekim Cuma günleri oynanması bekleniyor.

EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ EMEKLİ POLİSLERLE BİRARAYA GELDİ EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ EMEKLİ POLİSLERLE BİRARAYA GELDİ

30'uncu yıla özel düzenlenen tenis ve masa tenisi maçları ise 13 Ekim Perşembe günü Farabi Kampüsü Spor Salonu ile Açık Tenis Kortunda saat 10.30’da başlayacak.