Zonguldak Belediyesi’nce limitler şirket personellerini kapsayan 14 bin 800 liralık promosyon sözleşmesi, Yapı Kredi Zonguldak Şube Müdürü Bülent Yavuz ve Belediye-İş Sendikası Başkanı Osman Karataş ile birlikte imzalandı. Konuyla ilgili yazılı açıklama Zonguldak Belediyesi tarafından yapıldı. Yapılan açıklama şöyle: 
“Belediyemizde 710 limited şirket personeli mesai arkadaşımızı kapsayan 14.800 TL’lik promosyon sözleşmesini Yapı Kredi Zonguldak Şube Müdürü Bülent Yavuz ve Belediye-İş Sendikası Başkanı Osman Karataş ile birlikte imza altına aldık. 
Yapmış olduğumuz üç yıllık protokol sözleşmesi karşılığında özveriyle ve gayretle çalışmalarını sürdüren belediyemiz çalışanlarına günün koşullarında katkı sunacak olan 14.800 TL’lik promosyon ücretini imzalamaktan mutluluk duyuyor, emekçilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. 
Çalışanlarımızın haklarını bugüne kadar hep koruduk ve sonuna kadar da korumaya devam edeceğiz.  Rabbim, aileleriyle birlikte güle güle harcamayı nasip etsin inşallah.” 

1’İNCİ TİCARET FUARI ERTELENDİ 1’İNCİ TİCARET FUARI ERTELENDİ