"VALİLİĞİN BÖYLE BİR TALEBİ YOK,İŞ İNSANLARI DİKKAT ETSİN" "VALİLİĞİN BÖYLE BİR TALEBİ YOK,İŞ İNSANLARI DİKKAT ETSİN"

   Devrek'te 1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimlerinde başkan adayı olan Abdullah Başoğlu ve ekibi seçim çalışmalarına hızlı başladı.

   Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Olağan Genel Kurulu”nda başkanlığa aday olan başarılı işadamı Abdullah Başoğlu ve ekibi, bu amaçla Devrek’te esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaf tarafından büyük bir heyecanla karşılanan Bağoğlu ve ekibi, Devrek ticaret ve sanayisi alanında büyük bir heyecan yarattı.

    İşadamı Başoğlu, göreve geldiklerinde Devrek ve Gökçebey’de faaliyette bulunan işyeri sahiplerinin yanı sıra bu iki ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel alanında kalkınmasına yönelik hazırladıkları projelerini anlattı.

    Kendi alanlarında başarılı genç işadamlarıyla birlikte hareket eden Abdullah Başoğlu, güncel ekonomik politikalara ayak uyduracak ve yeni yapılacak yatırımlara öncü olacak bir yönetimle halkın karşısına çıkacaklarını, belirtti.

   Genç ve başarılı işadamı Abdullah Başoğlu, yola çıktığı genç işadamlarıyla esnaf ve sanayici kesiminde büyük heyecan yaratırken, hemen herkesimin büyük beğenisi ve sevgisiyle karşılaştı.

    Bilindiği gibi, 8 grup halinde yapılacak olan seçimlerde kendi gruplarından çıkan iş insanları Devrek TSO’nun yeni başkanı ve yönetim kurulunu 4 yıllığına belirlemiş olacak.