AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLİ ADAY BAŞVURU SAYISI 47 OLDU AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLİ ADAY BAŞVURU SAYISI 47 OLDU

Depremlerin ilk gününden itibaren Başkent Üniversitesi tek yürek oldu, tüm imkanlarıyla yaraları sarmak için çaba gösterdi, gösteriyor... Elbistan'a 3 ton açkar süt ürünü ile 12 ton su gönderildi. Ve Afet bölgesine bugüne kadar, 18 ton açkar süt ürünü, 1 ekskavatör ve 17 yardım tırı gönderilmiş oldu. Prof. Dr. Mehmet Haberal, görevimiz yaraları sarmaya katkıda bulunmak dedi, Başkent Üniversitesi'nin Adana'daki 3 hastanesinin bölgede üs görevi gördüğünü vurguladı. Afet bölgesine desteklerin devam edeceğini söyledi.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, Adana'da üs görevi gören Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde duyurmuştu seferberlik ilanını...

6 Şubat'taki yıkıcı 2 büyük depremin ilk gününden itibaren Başkent Üniversitesi, tüm imkanlarıyla depremzedeler için tek yürek oldu.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, depremin 4. gününde Adana'da Depremzede yaralıları ziyaret etti.

Öğrenciler ve akademisyenler de Bağlıca Kampüsünde gece gündüz yardım kolisi hazırladı...

Prof. Dr. Mehmet Haberal, ilk günden itibaren tüm çalışmalarla yakından ilgilendi.

Son olarak, Başkent Üniversitesine ait tırla, 3 ton Açkar süt ürünü ile 12 ton su Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesine gönderildi...

Prof. Dr. Mehmet Haberal, "yaraları sarmaya katkıda bulunmak görevimiz" dedi. Buruk anılan 14 Mart tıp bayramında meslektaşlarını da unutmadı.

Rektör Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu da desteklerin devam edeceğini duyurdu.

Bugüne kadar afet bölgesine toplamda 18 ton açkar süt ürünü, Başkent Üniversitesi'ne ait 1 ekskavatör ve 17 yardım tırı gönderilmiş oldu.