Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun (TGF) 67’nciBaşkanlar Konseyi toplantısı Tekirdağ'da başladı.

2- 4 Eylül 2022 tarihleri arasında Tekirdağ'da gerçekleştirilecek Konsey toplantısına Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Mali Saymanı ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık ile birlikte kent genelinden 5 gazeteci katıldı.

EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ, ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN OKUL MÜDÜRLERİYLE GÖRÜŞTÜ EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ, ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN OKUL MÜDÜRLERİYLE GÖRÜŞTÜ

2 gün sürecek olan Başkanlar Konseyi toplantısında gazeteciliğin sorunları tartışılacak ve çözüm önerileri dile getirilecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop'ta Tekirdağ'da düzenlenen Başkanlar Konseyi toplantısına katılacak.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Mali Saymanı ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Derya Akbıyık yaptığı açıklamada, " Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun 67.Başkanlar Konseyi için Tekirdağ'a gidiyoruz. Tekirdağ'da 2 günlük bir programımız var. Zonguldak ve ilçelerimizden gazetecilerle birlikte gidiyoruz ve 81 ilden katılım olacak. Tekirdağ'da yoğun bir gazetecilik üzerine proğtamlar olacak Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Mustafa Şentop ile bir araya geleceğiz. Yoğun bir program bekliyor bizi Cuma ve Cumartesi günü olmak üzere. Bu arada Basın Vakfımız ve Türkiye Gazeteler Federasyonu'muzun yönetim kurulu toplantısı olacak. Burada biliyorsunuz Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti olarak yönetim kurulunda yer alıyor ve ilimizi başarı ile temsil ediyoruz.Hafta sonu Pazar günü belki Yunanistan  ya da Bulgaristan proğramımız olabilir. O programlara katılıp katılmayacağımız Pazar günü belli olacak. Yoğun bir Trakya programı bizi bekliyor. Hem ülke gündemi açısından hem bizler açısından önemli yararlı faydalı toplantı olacağına inanıyorum" dedi.