“ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ” VE "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" KONULU KONFERANS VERİLECEK “ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ” VE "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" KONULU KONFERANS VERİLECEK

Geçtiğimiz hafta Sinop Lezzetleri Sempozyumunun düzenlediği lezzet yarışmasından birincilik ile dönen Devrek Meslek Yüksekokulu Aşçılık programı öğrencileri, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i makamında ziyaret etti.

13-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen yarışmada yaratıcı yöresel yemek kategorisinde birinci olan öğrenci Fatma Zehra Aydın ve hazırladığı tabak ile üniversitelerarası kategoride birinci olan öğrenci Berfun Çağlar’a ziyarette Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yakup Söylemez, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İbrahim Kadem, Dr. Öğr. Üyesi İhsan Kazkondu ve Öğr. Gör. Erol Kesgin eşlik etti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Özölçer, elde edilen başarının gurur verici olduğunu ifade etti. Öğrencileri ve öğretim üyelerini tebrik eden Rektör Özölçer, günün anısına öğrencilere bröve ve Aşçılık programını temsilen Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yakup Söylemez’e tabak plaket hediye etti.