TTK'DA İŞÇİ VE MEMURU İLGİLENDİREN PROMOSYON İHALESİ SONUÇSUZ KALDI TTK'DA İŞÇİ VE MEMURU İLGİLENDİREN PROMOSYON İHALESİ SONUÇSUZ KALDI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanlığı, kamuoyunda İl Başkanı Muammer Avcı ile Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek hakkında çıkan haberlere, paylaşılan fotoğrafla yanıt verdi. İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Aramıza nifak sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.” İfadesi kullanıldı.

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle: 

“Teşkilatlarımız birlik ve bütünlük içerisinde 2023 için hazırdır. Yerel bir gazetede amacı  belli olan haberler bizim birliğimize, bütünlüğümüze zarar veremeyeceği gibi ,belediye başkanımızın hizmet aşkını ,Yeni Zonguldak vizyonunu sekteye uğratamayacaktır.

Son 10 yılın yerel yönetimler hizmetsizliğini , gece gündüz çalışarak ,bakanlıkları aşındırarak Zonguldak'ımızı hizmet ve eser belediyeciliğine çeviren Sn.Belediye Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. 2023 seçimlerini başarı ile tamamlayıp 2024'te de Zonguldak Belediyesi'ni kimseye kaptırmaya niyetimiz yoktur.

Biz sizin niyetinizin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Moralimizi, motivasyonumuzu bozamayacaksınız. “İstenmeyen Adam” diye algı oluşturulmaya çalıştığınız Ömer Selim ALAN Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından aday gösterilmiş ve 2019'da milletimizin teveccühü ile ipi göğüslemiştir.

Bizler de tüm teşkilatımız ile Sayın Belediye Başkanımızın yanında olarak hizmet ve Eser siyaseti yapmaya devam edeceğiz durmak yok yola devam.”