Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni (ZGC) ziyaret etti. 

ZGC’ye yapılan ziyarete; İl Başkanı Muammer Avcı, Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Çağlayan ve partiler katıldı. 

  BEÜ’DE ERİŞİLEBİLİRLİK FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLDİ   BEÜ’DE ERİŞİLEBİLİRLİK FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

AK Partili heyeti, ZGC Başkanı Derya Akbıyık ve kentte yayın hayatını sürdüren ulusal ve yerel basının temsilcileri katıldı. Açılış konuşmasını yapan ZGC Başkanı Derya Akbıyık; “Bugün İl Başkanımızı İl Başkan Yardımcımızı ve beraberindekileri kabul ediyoruz. Bizleri ziyaret ediyorlar. AK Parti gerçekten önemli bir parti. Başarılarınızda yanındayız ve takipçisiyiz.” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı da kentteki çalışmalardan söz ederek; “Haftanız bereketli olsun. Misafirperverliğimiz çok önemli. 15 Ağustos 2022 tarihinde Cumhurbaşkanımızın talimatıyla İl Başkanlığı görevine başladık. Zonguldak’ın kalkınması, lojistik alanın güçlenmesiyle alakalı. 1. etabını tamamladığımız tünellerimizle vatandaşlarımız 4 dakikada Kilimli’de olabiliyor. Diğer tünellerdeki çalışmalarımız da devam ediyor. Diğer yandan dün müjdesini verdiğimiz Ereğli’de hükümet konağı ve emniyet müdürlüğü binası İçin 20 gün içerisinde harekete geçilecek.” ifadelerini kullandı.