KENDİNİ ASMIŞTI: SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK… KENDİNİ ASMIŞTI: SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK…

4'üncü Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali devam ediyor. 4 Eylül'e kadar devam edecek festivale katılım yoğundu. Meclis İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal da festivale katılarak vatandaşlarla biraraya geldi.

Etimesgut Belediyesi 24. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali tüm çoşkusuyla devam ediyor

Pandemi nedeniyle 2 yıl ara verilen ancak bu yıl yeniden organize edilen festivale ilgi artıyor.

Festivalin özel konukları da oldu. Meclis idare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal da festivale katılarak çoşkuya ortak oldu.

Erkan Haberal , Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ da festivale katılan isimler arasındaydı.

Festival, Etimesgut Halk oyunları gösterisi ile başladı, Kırşehir ve kahramanmaraş derneklerinin organize ettiği gösteriler ve konserler de beğeni topladı

Meclis İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ise Festival alanında kurulu standları ziyaret ederek, vatandaşlarla biraraya geldi.

Erkan Haberal, vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılandı.

MHP'li Haberal'a ilgi büyüktü; Vatandaşlar Haberal ile hatıra fotoğrafı çektirdi; Erkan Haberal , bazı stantlarda sergilenen ürünleri de dikkatle inceledi.

İlçenin Türk Beyleri Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen festival gecesinin sonunda sanatçı ismail Altunsaray sahneye çıktı;

Bu yılki festivalde, aralarında Türki Cumhuriyet toplulukları, hemşehri dernek vakıflarının da yer aldığı 30 katılımcı kuruluş bulunuyor.

Etkinliği, 10 gün boyunca 1 milyonu aşkın Ankaralının ziyaret etmesi bekleniyor.