Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 2007 yılından itibaren aranan,gasp ve ruhsatsız silah bulundurma suçları bulunan bir şahıs kent merkezinde yakalanarak tutuklandı.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2007 yılında il merkezinde meydana gelen birden fazla kişiyle gasp ve ruhsatsız silah bulundurma suçlarından dolayı aranan 2007 yılında il merkezinde meydana gelen birden fazla kişiyle gasp ve ruhsatsız silah bulundurma suçlarından dolayı aranan O. D. (49)  için arama çalışması başlatmıştı. Başlatılan arama çalışmasının ardından adı geçen şahıs,bugün il merkezinde yakalanarak Zonguldak Adliyesindeki işlemlerinin ardından tutuklandı. Emniyetten yapılan açıklama şöyle;

"İl Emniyet Müdürlüğü 2007 yılında il merkezinde meydana gelen birden fazla kişiyle gasp ve ruhsatsız silah bulundurma suçlarından dolayı hakkında 21 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası ve aranma kararı bulunan O. D. (49) isimli şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekibimizce 09.12.2022 günü il merkezinde yakalanarak Zonguldak Adliyesindeki işlemlerinin ardından tutuklanmıştır.

İlimiz genelinde vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için işlemiş oldukları suçlardan dolayı aranması olan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edilecektir.

  Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

HABERAL SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR HABERAL SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR