MUHARREM İNCE 100 BİN İMZAYI TOPLADI MUHARREM İNCE 100 BİN İMZAYI TOPLADI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği ( ZONSİAD ) iş birliğinde Zonguldak Valiliği’nin himayelerinde Zonguldak’ın Genel Ticareti ve Ekonomisine katkı sağlaması maksadı ile gerçekleştirilen, ticari ilişkilerin temellerinin atılmasına ve geliştirilmesine olanak sağlayacak olan “ 1'inci ZONGULDAK GENEL TİCARET FUARI “ Zonguldak Dedeman Otel’de 18 – 19 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini kabul etmeye başladı.

Fuara ilişkin açıklama yapan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir; “Odamız ve Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği iş birliği ile Valiliğimizin himayelerinde bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz “1.ZONGULDAK GENEL TİCARET FUARI “nın ilk gününde ziyaretçilerimizi kabul etmeye başladık. Katılımcı firmalarımız, ziyaretçilerimiz ve iştirakçilerimiz ile fuarımıza güzel bir başlangıç yaptık.

Tüm üyelerimizi, iş insanlarımızı, değerli hemşerilerimizi ve ilgi duyan herkesi 18 – 19 Mart tarihleri 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaretçilerini kabul edecek olan fuarımıza bekliyoruz” dedi.